bilgi@burkanlartekstil.com
+902242610841

Hakkımızda

Burkanlar Tekstil

Şirketimizin 4 Temel İlkesi;

Kaliteli Üretim
Müşteri Memnuniyeti
Çevre ve Sosyal Sorumluluk bilinci
Yenilikçi Yaklaşım

1999 yılında küçük bir ticari işletme olarak hayatına başlayan Burkanlar Tekstil, günümüzde tamamı son teknoloji ile oluşturulan kendi makine parkurunda baskılı, düz, armürlü, jakarlı erkek gömleklik kumaş imalatı yapmaktadır.

Son yıllarda yaptığımız teknolojik altyapı yatırımları ile beraber satış rotalarını ihracat ülkelerine çeviren şirketimiz başta İspanya, İtalya, Polonya, Fransa, Sırbistan gibi Avrupa ülkeleri olmak üzere Fas, Tunus, Mısır, Lübnan, Ürdün, İran, Rusya, Belarus, Özbekistan, Kazakistan gibi ülkelere ihracat yapmaktadır.
Son yıllarda katıldığımız ulusal ve uluslararası fuarlarla, müşteri çeşitliliğini arttıran firmamız, müşterilerden gelen talepler doğrultusunda koleksiyonlarını genişletmektedir. Sürekli stokta olan klasik desenlerin yanında, baskı, jakar, ipliği boyalı, armürlü top boya guruplarına her sezon yeni trendler ekleyerek müşterilerimize stok servisi vermekteyiz.

Katıldığımız bazı fuarlar:

Premiere Vision Istanbul,
London Textile Fair,
Texworld Paris,
Munich Fabric Start

Bünyemizde bulunan uzman kadromuz ile birlikte sürekli gelişmeyi hedef alan ve yeniliklerle beraber ilerleyen kurumsal yapımızla bugün Türkiye’de gömleklik kumaş üretiminde modern bir firma olarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Amacımız ürünlerimizle iç ve dış piyasalarda sahip olduğumuz kaliteli şirket profilimizi korumak ve sahip olduğumuz sosyal sorumluluk ve çevre bilinci ile üretim yapmaktır.